Kişisel Bakım

Cilt Bakımları

EKLE Express Cilt Bakımları (30 dk)
1500 TL
Normal bakım etkisinde ve aynı titizlikle yapılan cilt bakımımızda, cilt temizliğinin ardından peel off maske uygulanır, tamamlayıcı masaj sayesinde cilde enerji vererek daha canlı ve güçlenmesi sağlanır.

El & Ayak Bakımları

EKLE Yeşil Çay Antioksidan - El veya Ayak (30 dk)
1750 TL
Tercihe göre el veya ayaklar için uygulanan bakım ile antioksidan özelliği gösteren yeşil çay sayesinde cilt beslenerek arındırılır, kan dolaşımı ve hücrelere oksijen taşınımı artar.
EKLE Argan Yaşlanma Karşıtı - El veya Ayak (30 dk)
1600 TL
Tercihe göre el veya ayaklar için uygulanır. Argan yağının güçlü antioksidan özelliği ile cilt hücreleri beslenerek yenilenir.
EKLE Yeşil Çay Anti Oksidan - El ve Ayak (45 dk)
1900 TL
Yeşil çayın sayesinde kan dolaşımı ve hücrelere oksijen taşınımı artar, vücut sağlığa ve dinginliğe kavuşur. Aynı zamanda antioksidan özelliği gösteren yeşil çay, cildi besleyerek cildin olgunlaşmasını geciktirir. Eller ve ayaklar, yeşil çay banyo köpüğünde dinlendikten sonra granüllü peeling ile arındırılarak, maskeye uygun zemin hazırlanır. Besleyici özellikli maskenin ardından eller ve ayaklara masaj uygulanır.
EKLE Argan Yaşlanma Karşıtı - El ve Ayak (45 dk)
1850 TL
Argan ağacının meyvesinden elde edilen argan yağı oldukça güçlü bir antioksidan olup yıllarca güzellik sırrı olmuştur. Yaşlanma belirtileri en çabuk görüldüğü el ve ayaklara uygulanan bu bakım ile cilt hücreleri yenilenip beslenir. Yaşlanmayı geciktirir. Eller ve ayaklar, argan banyo köpüğünde dinlendikten sonra granüllü peeling ile arındırılarak, maskeye uygun zemin hazırlanır. Besleyici özellikli maskenin ardından eller ve ayaklara masaj uygulanır.

Vucut Bakımları

EKLE Anti Selülit & Laminaria Yosun Bakımı (60 dk)
3000 TL
Vücuttaki gözenekleri açmak ve cildi arındırmak amacıyla yapılan balance tuz peeling uygulamasının ardından, Laminaria Yosun maskesi tüm vücuda uygulanır ve sargılama yapılarak 20-30 dk bekletilir. Maskeden sonra anti selülit krem ile özellikle selülitli bölgelere masaj uygulanarak bu bakıma son verilir. Laminaria deniz yosunu vücuda mineraller, elementler ve vitaminler kazandırır, toksinlerin atılmasını sağlar, cildi yeniler ve selülitin azalmasına yardımcı olur. Bütün vücutta harekete geçen enerji sayesinde içten içe bir huzur duygusuna sahip olunur.
EKLE Şekillendirici Fucus Yosun Bakımı (60 dk)
2850 TL
Yağları eritici özelliği ile zayıflamaya yardımcı olurken; cildin yeniden şekillenmesini destekler. Aloe Vera tuz peeling ile vücuttan ölü tabaka arındırılıp “Fucus Yosunu” tüm vücuda uygulanır. Yeşil Çay losyonu ile tamamlayıcı masajın ardından cildinizde kadifemsi bir his, ipeksi pürüzsüzlük olur.
EKLE Yaşlanma Karşıtı “Argan” Ritüeli (90 dk)
3000 TL
Hamamın yenileyici ve rahatlatıcı etkisini keşfedin! Güçlü bir antioksidan özelliği olan “Argan Hamam Ritüeli” cildinize adeta yaşam enerjisi verir. Arındırıcı ve yenileyici peelingin ardından argan yağı ile masaj cildi besler. Maske sonrasında final dokunuşu olarak kendinizi şımartacağınız losyon ile tamamlayıcı masajınızın ardından cildinizde ışıltı, ruhunuzda gençlik hissedeceksiniz.
EKLE Nemlendirici & Yenileyici BAOBAB Terapisi (90 dk)
3000 TL
Vücutta meydana gelen ödem ve kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili olup güçlü antioksidan görevi görürken erken yaşlanmaya karşı cildin korunmasına ve cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Baobab ağacının tohumlarından hazırlanan peeling ardından baobab yağı ile yapılan masaj sonrasında maske uygulanır. Baobab losyon ile final masajının ardından cilde enerji vererek canlılık ve güçlenmesi sağlanır.
EKLE Makademya Yaşlanma Karşıtı Etkili Ritüel (Jakuzili Özel Odada) (120 dk)
6000 TL
Bu eşsiz ritüelin içinde kendinizi ve sevdiğinizi şımartın! Makademya vücut peelinginin ardından alacağınız makedemya yağı ile masajınız gevşemenizi sağlar. Cilde yoğun nem vermek ve güçlü antioksidan etki sağlamak için maske uygulanır. Jakuzi keyfinizin ardından cilt elastikiyetinizi destekleyen Makademya losyonu ile tamamlayıcı masajınız cildi onarır ve cildin koruyucu bariyeri güçlenir. Cilt için doğal nem kaynağıdır.