Kişisel Bakım

Cilt Bakımları

EKLE Express Cilt Bakımları (30 dk)
250 TL
Normal bakım etkisinde ve aynı titizlikle yapılan cilt bakımımızda, cilt temizliğinin ardından peel off maske uygulanır, tamamlayıcı masaj sayesinde cilde enerji vererek daha canlı ve güçlenmesi sağlanır.
EKLE Anti-Aging Ektili Kişiye Özel Lüks Altın Cilt Bakımı (60 dk)
750 TL
24 ayar altın cilt bakımı ile cildin yapısını oluşturan kolajen, sıkılık ve dayanıklılık sağlanır, genç, dolgun ve enerjik bir cilt yaratmanıza yardımcı olur. Profesyonel kullanım için hazırlanmış, kendi aralarında uyumlu bu ürünler (2 ayrı altın maskesi) toplamda 9 uygulama adımı ile tasarlanmış eşsiz bir bakımdır.
EKLE Arbutin Leke Açıcı & Nemlendirici Kişiye Özel Lüks Cilt Bakımı (60 dk)
500 TL
Bu özel bakımda arbutin bitki özleri cilt tarafından emilir ve cilt renginde açılma gözlemlenir. Cildin tüm katmanlarına derinlemesine nüfuz ederek, leke - kırışıklık giderme ve leke arındırmaya yardımcı olur. Cilt yenilenmiş, parlak ve dengeli bir görünüme kavuşur. Kendi aralarında uyumlu özel ürünler ve toplamda 8 uygulama adımı ile lüks ve sonuç hedefli, eşsiz bir bakımdır.

El & Ayak Bakımları

EKLE Yeşil Çay Anti-Oksidan (45 dk)
350 TL
Yeşil çayın sayesinde kan dolaşımı ve hücrelere oksijen taşınımı artar, vücut sağlığa ve dinginliğe kavuşur. Aynı zamanda antioksidan özelliği gösteren yeşil çay, cildi besleyerek cildin olgunlaşmasını geciktirir. Eller ve ayaklar, yeşil çay banyo köpüğünde dinlendikten sonra granüllü peeling ile arındırılarak, maskeye uygun zemin hazırlanır. Besleyici özellikli maskenin ardından eller ve ayaklara masaj uygulanır.
30 dakika El veya Ayak 240 TL
EKLE Argan Yaşlanma Karşıtı (45 dk)
380 TL
Argan ağacının meyvesinden elde edilen argan yağı oldukça güçlü bir antioksidan olup yıllarca güzellik sırrı olmuştur. Yaşlanma belirtileri en çabuk görüldüğü el ve ayaklara uygulanan bu bakım ile cilt hücreleri yenilenip beslenir… Yaşlanmayı geciktirir… Eller ve ayaklar, argan banyo köpüğünde dinlendikten sonra granüllü peeling ile arındırılarak, maskeye uygun zemin hazırlanır. Besleyici özellikli maskenin ardından eller ve ayaklara masaj uygulanır.
30 dakika El veya Ayak 240 TL

Vucut Bakımları

EKLE Yaşlanma Karşıtı “Argan” Ritüeli (90 dk)
480 TL
Hamamın yenileyici ve rahatlatıcı etkisini keşfedin! Güçlü bir antioksidan özelliği olan “Argan Hamam Ritüeli” cildinize adeta yaşam enerjisi verir. Arındırıcı ve yenileyici peelingin ardından argan yağı ile masaj cildi besler. Maske sonrasında final dokunuşu olarak kendinizi şımartacağınız losyon ile tamamlayıcı masajınızın ardından cildinizde ışıltı, ruhunuzda gençlik hissedeceksiniz…
EKLE Şekillendirici Fucus Yosun Bakımı (60 dk)
430 TL
Yağları eritici özelliği ile zayıflamaya yardımcı olurken; cildin yeniden şekillenmesini destekler. Aloe Vera tuz peeling ile vücuttan ölü tabaka arındırılıp “Fucus Yosunu” tüm vücuda uygulanır. Yeşil Çay losyonu ile tamamlayıcı masajın ardından cildinizde kadifemsi bir his, ipeksi pürüzsüzlük olur.
EKLE Nemlendirici & Yenileyici BAOBAB Terapisi (90 dk)
480 TL
Vücutta meydana gelen ödem ve kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili olup güçlü antioksidan görevi görürken erken yaşlanmaya karşı cildin korunmasına ve cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Baobab ağacının tohumlarından hazırlanan peeling ardından baobab yağı ile yapılan masaj sonrasında maske uygulanır. Baobab losyon ile final masajının ardından cilde enerji vererek canlılık ve güçlenmesi sağlanır.
EKLE Makademya Anti-Aging Etkili Ritüel (Jakuzili Özel Odada) - (120 dk)
600 TL
Bu eşsiz ritüelin içinde kendinizi ve sevdiğinizi şımartın!.. Makademya vücut peelinginin ardından alacağınız makedemya yağı ile masajınız gevşemenizi sağlar. Cilde yoğun nem vermek ve güçlü antioksidan etki sağlamak için maske uygulanır… Jakuzi keyfinizin ardından cilt elastikiyetinizi destekleyen Makademya losyonu ile tamamlayıcı masajınız cildi onarır ve cildin koruyucu bariyeri güçlenir. Cilt için doğal nem kaynağıdır.
EKLE Anti Selülit & Laminaria Yosun Bakımı (60 dk)
430 TL
Vücuttaki gözenekleri açmak ve cildi arındırmak amacıyla yapılan balance tuz peeling uygulamasının ardından, Laminaria Yosun maskesi tüm vücuda uygulanır ve sargılama yapılarak 20-30 dk. bekletilir. Maskeden sonra anti selülit krem ile özellikle selülitli bölgelere masaj uygulanarak bu bakıma son verilir. Laminaria deniz yosunu vücuda mineraller, elementler ve vitaminler kazandırır, toksinlerin atılmasını sağlar, cildi yeniler ve selülitin azalmasına yardımcı olur. Bütün vücutta harekete geçen enerji sayesinde içten içe bir huzur duygusuna sahip olunur.