Kurallar

SAUNA VE BUHAR ODASI

Sauna ve buhar odası SPA merkezlerin olmazsa olmazıdır. Fakat her zaman dikkatli ve yerinde kullanılmalıdır. Doğru kullanım süresi kişiye göre değişebilir ancak sağlık durumu iyi olan kişilere sauna ve buhar odası kullanımında bazı genel kurallara uyulması tavsiye edilir. Amacınız kaslarınızı ısıtıp yumuşatmak ise, saunanın kuru ısısında günlük olarak geçireceğiniz 12-15 dakika size yeterli gelir. Öte yandan, buhar odasının nemli ortamı nefes kanallarını ve cildin gözeneklerini açmak için idealdir. Bu amaçla 5-6 dakikalık kullanım yeterli olacaktır. Bay-Bayan sauna ve buhar odasında yüzme kıyafeti kullanmanız zorunludur.

KİŞİSEL TERCİHLERİNİZ

Odadaki sıcaklık derecesi ve masaj uygulama gücü ile ilgili özel tercihleriniz varsa, resepsiyon görevlilerine belirtmekten çekinmeyiniz. Unutulmaz bir SPA deneyimi ile kendinizi mükemmel hissetmeniz için en ufak detay bile önemlidir.

ÖDEME ŞEKLİ

Yaygın kullanılan kredi kartlarının hepsini ve nakit ödemeleri kabul etmekteyiz. Eğer otelimizde misafir olarak konaklıyorsanız, SPA hizmetlerinin ücretleri oda hesabınıza eklenebilir.

MİNİMUM KULLANIM YAŞI

Spa kullanımı için gelen konuklarımız en az 12 yaşında olmalıdır. 12 yaşından küçük misafirlerimiz ebeveyn eşliğinde sadece Splash Kids Zone ve Hamam bölümünü kullanabilmektedirler. 16 yaş altı misafirlerimize masaj hizmeti verilememektedir.

16 – 18 yaş misafirlerimiz için masajlar ebeveyn imzası ile ve sadece aynı cinsiyetten olan terapistler tarafından yapılabilmektedir.

GERİ BİLDİRİMLERİNİZ

SPA deneyiminiz, beklentilerinizi karşılamadığı taktirde, tesisimizden ayrılmadan önce SPA müdürümüzü, ön büro departmanındanki resepsiyon yetkililerini veya nöbetçi müdürümüzü konu hakkında bilgilendirmenizi rica ederiz.