Masajlar

Exclusive Ritüeller

EKLE Altın Masaj (50 dk)
490 TL
İçerisinde gerçek altın yaprakları olan 24K altın yağı ile alacağınız bu masaj sayesinde, vücudunuzdaki enerji akışınız düzenlenir. Cilde anında aydınlık bir görünüm kazandırılır. Besleyici formülü kırışıklıkları düzgünleştirmeye, cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Altının zengin içerikli ve doğal iyileştirici gücünü birleştirerek ışıltılı, pırıl pırıl bir cilde kavuşmanız sağlanır.
EKLE Havyar Masaj (50 dk)
490 TL
Cildinize adeta yaşam enerjisi veren havyar yağı ile alacağınız bu masaj hücrelerinizin korunması ve yenilenmesine yardımcı olur. Bu lüks ritüelin içinde kendinizi muhteşem hissedin, ruhunuzu dinlendirin.

İmza Masajları

EKLE Herbal & Stress Relief (60 dk)
490 TL
Bedeninizde doğanın sihirli gücünü hissedin….Isıtılmış aromatik masaj yağı ve sıcak bitki keseleri ile tüm vücudunuza ve yüzünüze uygulanan bitkisel terapidir. Aromaterapi sayesinde sadece fiziksel değil, zihinsel iyileşmeyi de beraberinde getirir.
EKLE Almira Ilık Mum Masajı (60 dk)
490 TL
Hem masaj yağı, hem çok iyi vücut nemlendirici özelliğine sahip aromatik mumların eritilerek vücudunuza uygulandığı masaj; gerginliği azaltır, üzerinizdeki baskı ve yorgunluğu ortadan kaldırır. Vücudunuza canlılık ve enerji verir.

Klasik Masajlar

EKLE Almira “Hoş geldin” Masajı (30 dk)
250 TL
Misafirlerimize özel ve hızlı bir hoş geldin ritüeli, besleyici yağların ve çeşitli masaj tekniklerinin kombinasyonundan oluşmaktadır.
EKLE Myoterapi (60 dk)
430 TL
Yüksek baskılı ve yoğurucu dokunuşlarla gerilimi azaltan, canlandırıcı bir etki bırakan, spor masajı ve derin doku masajı kombinasyonlarından oluşmaktadır.
EKLE Klasik Masaj (50 dk)
320 TL
Masajın en yaygın formu olan klasik masaj; İsveç masajının nazik ve orta baskılı tekniği ile kaslardaki gerginliği ve stresi azaltır.
EKLE Aromasaj (60 dk)
430 TL
Şifalı bitki, çiçek ve meyvelerden özütlenen, hoş kokulu yağlar içeren bu bakım, hafif baskılı masajınızı doğal etkenlerle güzelleştirir.

Mistik Yolculuk

EKLE Bali Masajı (50 dk)
360 TL
Akupresyon, petrisaj (yoğurma) ve hafif vuruş tekniklerini kombinleyerek yenileyici ve rahatlatıcı bir etki yaratır.
EKLE Thai Füzyon Masajı (50 dk)
390 TL
Yenilenme vadeden Thai Füzyon Masajı; akupuntur noktaları yoluyla, kaslarınızı derin ve köklü stresten kurtaran güçlü önkol vuruşlarını birleştiren, canlandırıcı bir bakımdır. Badem yağının faydalarını barındıran bu dinamik bakım, omuz, kalça ve boynu merkez alır.
EKLE Hawaiian Lomi Lomi Masajı (50 dk)
360 TL
Uzun ve akıcı hafif dokunuşlar, art arda gelen el ve dirsek hareketleri ile bu masaj size derin rahatlama duygusu verir.
EKLE Sıcak Taş Masajı (75 dk)
490 TL
Gerilimi azaltan, kas sertleşmelerini hafifleten ve sıcak volkanik taşlar sayesinde dokudaki kan dolaşımını yükselten bir masaj terapisidir.
EKLE Shiatsu Masajı (50 dk)
360 TL
Vücutta belirli noktalara baskı esasına dayanan etkili bir masajdır. Enerji akımını düzenler, bağışıklık sistemini güçlendirir.